150 kr
Avslutas: 27 NOV 21:05
Utropspris:  300 kr
visningslokaler:  50 kr
Skyltar
nr. 520550

Skyltar, 2 st, plast och plåt, 1900-tal, 30x20

Kondition: Repor, avslag på ett hörn

54243 2020-11-27 21:02:33 150 kr
43358 2020-11-27 20:50:17 125 kr
61454 2020-11-21 10:17:40 100 kr
59808 2020-11-26 08:43:45 100 kr
61454 2020-11-21 10:17:40 75 kr
43358 2020-11-20 22:00:27 50 kr