1 400 kr
Avslutas: 28 NOV 19:02
Utropspris:  1 000 kr
visningslokaler:  150 kr
Golvfontän
nr. 520580

Golvfontän, keramik, "Blomsterpigen" signerad Anne-Grethe Moeslund, H=100, 3 delar

Kondition: Mindre nagg och avslag, pump saknas

Budhistorik (25 bud)
6653 2020-11-28 18:59:25 1 400 kr
2424 2020-11-28 18:59:09 1 300 kr
6653 2020-11-28 18:58:14 1 200 kr
2424 2020-11-28 18:58:59 1 200 kr
6653 2020-11-28 18:58:14 1 100 kr
47562 2020-11-28 15:32:16 1 000 kr
47562 2020-11-28 15:32:16 900 kr
6653 2020-11-27 21:32:04 850 kr
6653 2020-11-27 21:29:58 750 kr
55371 2020-11-27 20:41:53 700 kr
6653 2020-11-26 12:17:07 650 kr
55371 2020-11-27 20:37:38 650 kr
6653 2020-11-26 12:17:07 600 kr
55371 2020-11-27 20:37:29 550 kr
6653 2020-11-26 12:17:07 500 kr
56007 2020-11-27 19:31:54 450 kr
6653 2020-11-21 19:39:15 400 kr
17206 2020-11-26 00:10:02 350 kr
6653 2020-11-21 19:39:15 300 kr
47562 2020-11-21 20:42:44 250 kr
6653 2020-11-21 19:39:15 200 kr
47562 2020-11-21 20:42:14 175 kr
6653 2020-11-21 19:39:15 150 kr
39876 2020-11-21 19:22:27 125 kr
39876 2020-11-21 19:22:27 50 kr