125 kr
Avslutas: 28 NOV 19:50
Utropspris:  400 kr
visningslokaler:  100 kr
Ljuslyktor
nr. 520607

Ljuslyktor i plåt och glas, 1 par, 2000-tal, H=43

Kondition: Bruksslitage, ytrost

35765 2020-11-27 20:15:41 125 kr
14167 2020-11-22 06:53:04 100 kr
10413 2020-11-21 20:42:43 75 kr
23801 2020-11-21 20:15:35 50 kr