850 kr
Avslutas: 02 DEC 19:57
Utropspris:  1 500 kr
visningslokaler:  100 kr
Taklampa
nr. 521294

Taklampa, 50-60-tal, metall och glas, D = 84

Kondition: en kupa med nagg

Budhistorik (19 bud)
30776 2020-12-02 17:20:52 850 kr
46602 2020-12-01 21:57:38 800 kr
30776 2020-12-01 23:51:20 800 kr
46602 2020-12-01 21:57:38 750 kr
30776 2020-12-01 23:06:16 700 kr
46602 2020-11-30 14:37:25 650 kr
50609 2020-11-29 15:48:53 600 kr
54970 2020-11-29 12:36:31 550 kr
50609 2020-11-29 15:48:45 500 kr
54970 2020-11-29 12:36:31 450 kr
50609 2020-11-29 15:48:39 400 kr
54970 2020-11-29 12:36:31 350 kr
47849 2020-11-28 13:48:57 300 kr
47849 2020-11-28 13:48:57 175 kr
19633 2020-11-28 17:21:41 150 kr
47849 2020-11-28 13:48:57 125 kr
19633 2020-11-28 17:21:36 100 kr
47849 2020-11-28 13:48:57 75 kr
40624 2020-11-25 21:09:03 50 kr