1 400 kr
Avslutas: 02 DEC 20:56
Utropspris:  1 500 kr
visningslokaler:  100 kr
Taklampa
nr. 521345

Taklampa, Saturnus-modell, 2000-tal, diameter 60 cm

Kondition: Mindre nagg på ringen, skruv saknas till takkoppen

Budhistorik (27 bud)
19548 2020-12-02 20:51:11 1 400 kr
47533 2020-12-02 11:01:12 1 300 kr
47533 2020-12-02 11:01:12 1 200 kr
12790 2020-12-01 14:00:17 1 100 kr
12790 2020-12-01 14:00:17 900 kr
56728 2020-11-30 12:21:07 850 kr
12790 2020-11-30 12:09:59 800 kr
56728 2020-11-30 12:20:59 750 kr
12790 2020-11-30 12:09:59 700 kr
56728 2020-11-30 12:20:51 650 kr
12790 2020-11-30 12:09:59 600 kr
56728 2020-11-28 23:07:56 550 kr
53591 2020-11-28 21:52:55 500 kr
56728 2020-11-28 23:07:42 500 kr
53591 2020-11-28 21:52:55 450 kr
19466 2020-11-28 17:25:13 400 kr
35722 2020-11-28 08:13:41 350 kr
8998 2020-11-28 07:06:40 300 kr
54803 2020-11-27 17:14:00 250 kr
8998 2020-11-28 07:06:34 250 kr
54803 2020-11-27 17:14:00 200 kr
8998 2020-11-28 07:06:28 175 kr
54803 2020-11-27 17:14:00 150 kr
61979 2020-11-27 14:29:27 125 kr
19443 2020-11-26 18:04:34 100 kr
37758 2020-11-26 15:14:46 75 kr
47885 2020-11-26 10:08:46 50 kr