1 500 kr
Avslutas: 04 DEC 20:12
Utropspris:  1 500 kr
visningslokaler:  100 kr
Taklampa
nr. 521794

Taklampa, 1900-talets första hälft, förnicklad metall och glas, diameter 45 cm, höjd 90 cm

Kondition: Ytslitage

Budhistorik (26 bud)
49458 2020-12-04 20:02:22 1 500 kr
10032 2020-12-04 14:33:02 1 400 kr
49458 2020-12-04 20:02:18 1 300 kr
10032 2020-12-04 14:33:02 1 200 kr
46602 2020-11-30 14:36:04 1 100 kr
46602 2020-11-30 14:36:04 950 kr
10032 2020-12-04 14:32:55 900 kr
46602 2020-11-30 14:36:04 850 kr
15130 2020-12-01 20:21:51 800 kr
46602 2020-11-30 14:36:04 750 kr
15130 2020-12-01 20:21:44 700 kr
46602 2020-11-30 14:36:04 650 kr
4771 2020-11-29 09:37:04 600 kr
46602 2020-11-29 18:25:29 600 kr
4771 2020-11-28 16:09:55 550 kr
10032 2020-11-27 20:39:30 500 kr
61310 2020-11-27 22:01:56 500 kr
10032 2020-11-27 20:39:30 300 kr
61310 2020-11-27 22:01:51 250 kr
10032 2020-11-27 20:39:30 200 kr
61310 2020-11-27 22:01:48 175 kr
10032 2020-11-27 20:39:30 150 kr
61310 2020-11-27 22:01:44 125 kr
10032 2020-11-27 20:39:30 100 kr
61310 2020-11-27 22:01:41 75 kr
10032 2020-11-27 20:39:30 50 kr