1 300 kr
Avslutas: 04 DEC 20:24
Utropspris:  1 000 kr
visningslokaler:  50 kr
Altarljusstakar
nr. 521808

Altarljusstakar ett par, Renässans-stil , 18/1900-tal, mässing/brons, höjd 51 cm

Kondition: Bruksslitage

Budhistorik (25 bud)
53591 2020-12-04 16:06:55 1 300 kr
53972 2020-12-04 18:32:33 1 200 kr
53591 2020-12-04 16:06:55 1 100 kr
16366 2020-12-04 18:08:24 1 000 kr
53591 2020-12-04 16:06:55 850 kr
16366 2020-12-04 18:08:10 800 kr
53591 2020-12-04 16:06:55 750 kr
16366 2020-12-04 15:06:01 700 kr
53972 2020-12-04 00:06:05 650 kr
53591 2020-11-28 21:51:04 600 kr
29247 2020-11-28 16:51:50 550 kr
53591 2020-11-28 21:50:58 500 kr
29247 2020-11-28 16:51:50 450 kr
42209 2020-11-28 18:31:08 400 kr
29247 2020-11-28 16:51:50 350 kr
49018 2020-11-28 08:20:22 300 kr
48591 2020-11-28 06:27:12 250 kr
38787 2020-11-27 20:31:14 200 kr
41708 2020-11-27 22:20:56 200 kr
38787 2020-11-27 20:31:14 175 kr
41708 2020-11-27 22:20:53 150 kr
38787 2020-11-27 20:31:14 125 kr
47051 2020-11-27 21:00:26 100 kr
38787 2020-11-27 20:31:14 75 kr
14852 2020-11-27 20:24:32 50 kr