350 kr
Avslutas: 14 JAN 19:20
Utropspris:  2 000 kr
visningslokaler:  100 kr
Matz Nordell
nr. 528650

Matz Nordell, olja på duk, 41 x 32

Kondition: Smärre färgbortfall, krackeleringar

10032 2021-01-14 19:07:10 350 kr
60026 2021-01-14 19:06:21 300 kr
10032 2021-01-14 19:06:44 300 kr
60026 2021-01-14 19:06:21 200 kr
10032 2021-01-14 19:06:37 175 kr
60026 2021-01-14 19:06:21 150 kr
58424 2021-01-14 17:08:48 125 kr
10032 2021-01-14 16:49:31 100 kr
58424 2021-01-14 17:08:30 100 kr
10032 2021-01-14 16:49:08 75 kr
60563 2021-01-07 22:44:04 50 kr