750 kr
Avslutas: 14 JAN 19:12
Utropspris:  1 000 kr
visningslokaler:  400 kr
Skrivbord
nr. 528686

Skrivbord, rokokostil, 2000-tal, glasskiva, H=73 B=112

Kondition: Bruksslitage, färgbortfall

20711 2021-01-14 19:09:34 750 kr
18423 2021-01-14 19:07:07 700 kr
20711 2021-01-14 19:04:37 650 kr
18423 2021-01-14 19:04:47 650 kr
20711 2021-01-14 19:04:34 600 kr
18423 2021-01-14 19:04:20 550 kr
20711 2021-01-14 19:03:28 500 kr
54664 2021-01-14 19:00:33 450 kr
18423 2021-01-08 19:41:53 400 kr
1745 2021-01-14 18:53:10 350 kr
18423 2021-01-08 19:41:53 125 kr
20711 2021-01-14 13:05:08 100 kr
18423 2021-01-08 19:41:53 75 kr
58655 2021-01-08 06:58:21 50 kr