300 kr
Avslutas: 14 JAN 19:38
Utropspris:  400 kr
visningslokaler:  100 kr
Serveringsvagn
nr. 528726

Serveringsvagn, metall och trä, hopfällbar, 1900-talets senare hälft, L=64

Kondition: Bruksslitage

62103 2021-01-13 11:32:52 300 kr
57564 2021-01-12 21:00:34 250 kr
47315 2021-01-07 20:44:10 200 kr
47315 2021-01-07 20:44:10 100 kr
49238 2021-01-07 21:01:12 75 kr
47315 2021-01-07 20:44:10 50 kr