550 kr
Avslutas: 14 JAN 20:02
Utropspris:  600 kr
visningslokaler:  50 kr
Takkrona
nr. 528789

Takkrona, 6 armar, 12 ljuspunkter, 1900-talets senare hälft, H=100

Kondition: Repor

35584 2021-01-14 19:59:26 550 kr
46602 2021-01-14 19:54:21 500 kr
35584 2021-01-14 19:56:34 500 kr
46602 2021-01-14 19:52:02 450 kr
35584 2021-01-14 19:53:56 450 kr
46602 2021-01-14 19:49:19 400 kr
35584 2021-01-14 19:51:27 350 kr
46602 2021-01-14 16:24:00 300 kr
35584 2021-01-14 19:48:49 300 kr
46602 2021-01-14 16:24:00 250 kr
13084 2021-01-14 15:46:40 200 kr
13084 2021-01-14 15:46:40 125 kr
46602 2021-01-13 19:13:53 100 kr
46602 2021-01-13 19:13:53 50 kr