800 kr
Avslutas: 14 JAN 20:00
Utropspris:  800 kr
visningslokaler:  200 kr
Karmstolar
nr. 528798

Karmstolar, ett par, Gripsholmsmodell, 1900-talets senare hälft, B=66, extra tyg

Kondition: Bruksslitage, fläckar, slitage på armstöden

29520 2021-01-14 19:54:48 800 kr
35584 2021-01-14 19:56:55 750 kr
29520 2021-01-14 19:54:48 650 kr
57001 2021-01-14 19:38:43 600 kr
57001 2021-01-14 19:38:43 550 kr
29520 2021-01-14 19:29:43 500 kr
29520 2021-01-14 19:29:43 125 kr
57001 2021-01-14 13:49:21 100 kr
5655 2021-01-09 18:51:07 75 kr
41164 2021-01-08 00:21:52 50 kr