2 600 kr
Avslutas: 16 JAN 19:58
Utropspris:  1 000 kr
visningslokaler:  100 kr
Fågelbur
nr. 528951

Fågelbur, 1900-talets första hälft, höjd 62 cm

Kondition: Ytslitage

Budhistorik (36 bud)
61885 2021-01-16 19:55:00 2 600 kr
43997 2021-01-16 19:52:47 2 500 kr
16587 2021-01-16 19:51:50 2 400 kr
43997 2021-01-16 19:51:24 2 300 kr
16587 2021-01-16 19:50:19 2 200 kr
61885 2021-01-16 19:49:10 2 100 kr
16587 2021-01-16 19:46:42 2 000 kr
61885 2021-01-16 19:46:30 1 900 kr
16587 2021-01-16 19:44:30 1 800 kr
61885 2021-01-16 19:43:21 1 700 kr
16587 2021-01-16 19:41:32 1 600 kr
61885 2021-01-16 19:40:11 1 500 kr
57267 2021-01-16 19:33:27 1 400 kr
61885 2021-01-16 19:39:55 1 400 kr
57267 2021-01-16 19:30:10 1 300 kr
52918 2021-01-16 15:17:44 1 200 kr
50225 2021-01-15 23:53:58 1 100 kr
28051 2021-01-12 11:38:24 1 000 kr
28051 2021-01-12 11:37:46 850 kr
25348 2021-01-11 17:17:21 800 kr
28051 2021-01-12 11:37:25 800 kr
25348 2021-01-11 17:17:21 750 kr
28051 2021-01-12 11:37:12 700 kr
25348 2021-01-11 17:17:21 450 kr
55496 2021-01-11 14:38:59 400 kr
55675 2021-01-11 00:08:19 350 kr
42712 2021-01-10 21:12:45 300 kr
49568 2021-01-10 18:18:22 250 kr
52573 2021-01-10 16:57:07 200 kr
34564 2021-01-10 16:55:31 175 kr
39957 2021-01-09 22:50:55 150 kr
5309 2021-01-09 22:27:32 125 kr
55380 2021-01-09 19:53:30 100 kr
48879 2021-01-09 19:47:52 75 kr
10413 2021-01-09 19:48:13 75 kr
48879 2021-01-09 19:47:22 50 kr