500 kr
Avslutas: 17 JAN 19:24
Utropspris:  400 kr
visningslokaler:  50 kr
Sifoner
nr. 529089

Sifoner 2 st, glas, 1900-talets första hälft, bla Malmö Vattenfabrik, höjd 30 cm

Kondition: Bruksslitage avlagringar

38340 2021-01-13 11:03:56 500 kr
42279 2021-01-17 12:56:25 500 kr
38340 2021-01-13 11:03:56 350 kr
42279 2021-01-12 14:20:53 300 kr
42279 2021-01-12 14:20:53 250 kr
38340 2021-01-11 08:47:11 200 kr
38340 2021-01-11 08:47:11 175 kr
42279 2021-01-12 14:20:49 150 kr
38340 2021-01-11 08:47:11 75 kr
33945 2021-01-11 00:19:11 50 kr