150 kr

Avslutas: 17 JAN 19:34
Utropspris:  400 kr
visningslokaler:  50 kr
11h, 33m, 28s
Bokstöd
nr. 529098

Bokstöd ett par, bemålad gips, 1900-talets första hälft, höjd 19 cm

Kondition: Ytslitage, repor

32667 2021-01-16 23:02:57 150 kr
16060 2021-01-14 13:16:29 125 kr
22335 2021-01-11 19:47:18 100 kr
37231 2021-01-10 21:57:22 75 kr
47051 2021-01-10 20:27:02 50 kr