1 200 kr
Avslutas: 17 JAN 19:46
Utropspris:  1 500 kr
visningslokaler:  50 kr
Docka
nr. 529113

Docka, Heinrich Handwerck, Tyskland, 1900-talets början, längd 36 cm

Kondition: Bruks och åldersslitage

Budhistorik (27 bud)
24516 2021-01-17 19:43:41 1 200 kr
1054 2021-01-17 19:32:01 1 100 kr
25549 2021-01-17 19:42:25 1 000 kr
1054 2021-01-17 19:32:01 950 kr
25549 2021-01-17 19:32:23 900 kr
1054 2021-01-17 19:32:01 850 kr
25549 2021-01-17 19:32:16 800 kr
1054 2021-01-17 19:30:32 750 kr
25549 2021-01-17 17:27:35 700 kr
1054 2021-01-17 14:58:03 650 kr
25549 2021-01-17 17:27:31 650 kr
1054 2021-01-17 14:58:03 600 kr
59335 2021-01-17 08:24:54 550 kr
1054 2021-01-17 14:57:28 550 kr
59335 2021-01-17 08:24:54 500 kr
1054 2021-01-17 14:56:02 450 kr
59335 2021-01-17 08:24:54 400 kr
37670 2021-01-16 19:24:05 350 kr
53972 2021-01-15 22:59:05 300 kr
42712 2021-01-15 21:07:58 250 kr
6624 2021-01-15 13:12:22 200 kr
35784 2021-01-13 14:22:00 175 kr
62413 2021-01-13 01:43:24 150 kr
49018 2021-01-11 09:31:56 125 kr
37670 2021-01-10 21:13:13 100 kr
42712 2021-01-10 20:41:20 75 kr
35784 2021-01-10 20:08:04 50 kr