250 kr
Avslutas: 17 JAN 20:04
Utropspris:  400 kr
visningslokaler:  100 kr
Fickur
nr. 529146

Fickur, reseur, fickursgömma + supkopp och sked i slilver

Kondition: Bruksslitage ej testade, delar saknas, skador på urtavlor,

57149 2021-01-17 20:01:51 250 kr
19338 2021-01-17 20:00:10 200 kr
57149 2021-01-17 18:36:46 175 kr
51565 2021-01-14 19:32:52 150 kr
37145 2021-01-16 13:30:37 150 kr
51565 2021-01-14 19:32:52 125 kr
37145 2021-01-16 13:30:34 100 kr
51565 2021-01-14 19:32:38 75 kr
61455 2021-01-13 11:59:22 50 kr