400 kr

Avslutas: 17 JAN 20:40
Utropspris:  600 kr
visningslokaler:  100 kr
12h, 44m, 42s
Fiol
nr. 529175

Fiol, stråke och väska, fiolens längd 60 cm, fiolen otydligt signerad daterad 1913

Kondition: Bruks och åldersslitage

28077 2021-01-16 18:36:32 400 kr
23118 2021-01-16 20:12:31 350 kr
28077 2021-01-16 18:36:32 300 kr
23118 2021-01-16 20:12:26 250 kr
28077 2021-01-16 18:36:32 175 kr
56134 2021-01-15 18:56:25 150 kr
49018 2021-01-11 09:34:23 125 kr
35765 2021-01-10 21:02:46 100 kr
33945 2021-01-11 00:03:52 75 kr
35765 2021-01-10 21:02:46 50 kr