300 kr
Avslutas: 17 JAN 20:48
Utropspris:  300 kr
visningslokaler:  50 kr
Doktorsväska
nr. 529180

Doktorsväska, skinn, 1900-talets första hälft, längd 51 cm

Kondition: Bruks och åldersslitage

54887 2021-01-15 18:34:50 300 kr
19209 2021-01-17 12:16:12 250 kr
54887 2021-01-15 18:34:50 200 kr
19209 2021-01-17 12:15:52 175 kr
54887 2021-01-15 18:34:50 150 kr
24580 2021-01-15 16:41:28 125 kr
14167 2021-01-11 04:15:48 100 kr
33945 2021-01-11 00:01:16 75 kr
34818 2021-01-10 21:45:23 50 kr