1 500 kr
Avslutas: 18 JAN 19:16
Utropspris:  1 500 kr
visningslokaler:  50 kr
Lodregulator
nr. 529211

Lodregulator, enligt uppgift från tågstationen i Kattarp, 18/1900-tal, höjd 113 cm

Kondition: Bruksslitage, ej testat

55156 2021-01-18 19:10:09 1 500 kr
23689 2021-01-18 00:51:04 1 400 kr
4544 2021-01-18 16:46:36 1 400 kr
23689 2021-01-18 00:51:00 1 300 kr
4544 2021-01-13 19:56:11 1 200 kr
23689 2021-01-18 00:50:57 1 100 kr
4544 2021-01-13 19:56:11 1 000 kr
35765 2021-01-17 15:47:26 950 kr
4544 2021-01-12 09:37:14 900 kr
35765 2021-01-12 09:09:12 850 kr
35765 2021-01-12 09:09:12 200 kr
23689 2021-01-11 22:49:03 175 kr
44663 2021-01-11 21:33:20 150 kr
39876 2021-01-11 21:27:09 125 kr
40624 2021-01-11 21:19:33 100 kr
39673 2021-01-11 21:08:50 75 kr
42065 2021-01-11 20:36:08 50 kr