800 kr

Avslutas: 20 JAN 19:12
Utropspris:  1 000 kr
visningslokaler:  50 kr
1d, 19h, 43m, 56s
Mikroskop
nr. 529598

Mikroskop, 1900-talets början, E Leitz Wetzlar, höjd 32 cm

Kondition: Bruks och ytslitage, ej testad

Budhistorik (19 bud)
63049 2021-01-16 19:25:30 800 kr
54700 2021-01-15 09:34:14 750 kr
63049 2021-01-16 19:25:27 700 kr
54700 2021-01-15 09:34:14 650 kr
63049 2021-01-16 19:25:23 600 kr
54700 2021-01-15 09:34:14 550 kr
45212 2021-01-16 13:10:27 500 kr
54700 2021-01-15 09:34:14 450 kr
45212 2021-01-16 13:10:00 400 kr
54700 2021-01-15 09:34:14 350 kr
7268 2021-01-14 21:55:54 300 kr
14852 2021-01-14 21:29:49 250 kr
45212 2021-01-14 18:58:20 200 kr
62991 2021-01-14 17:05:43 175 kr
46416 2021-01-14 13:41:14 150 kr
14852 2021-01-13 21:24:47 125 kr
33945 2021-01-13 21:33:03 100 kr
14852 2021-01-13 21:24:47 75 kr
40624 2021-01-13 20:03:12 50 kr