125 kr

Avslutas: 20 JAN 20:14
Utropspris:  300 kr
visningslokaler:  50 kr
1d, 19h, 46m, 15s
Elmätare
nr. 529661

Elmätare, nyckelskåp, skylt, 1900-tal, höjd 36 cm och lägre

Kondition: Bruksslitage ej testade

30240 2021-01-16 09:14:56 125 kr
59808 2021-01-15 12:20:39 100 kr
30240 2021-01-16 09:14:51 100 kr
59808 2021-01-13 22:35:24 75 kr
50312 2021-01-14 12:26:13 75 kr
59808 2021-01-13 22:35:24 50 kr