300 kr
Avslutas: 02 FEB 21:00
Utropspris:  400 kr
visningslokaler:  50 kr
Ställ
nr. 532041

Ställ för oljeflaskor "Veedol", 1900-talets andra hälft, höjd 44 cm

Kondition: Ytslitage, färgbortfall

55250 2021-02-01 23:33:52 300 kr
36725 2021-01-29 20:23:30 250 kr
25874 2021-01-27 12:42:17 200 kr
22623 2021-01-27 18:35:53 175 kr
25874 2021-01-27 12:42:17 150 kr
22623 2021-01-27 18:35:36 125 kr
25874 2021-01-27 12:42:17 100 kr
7165 2021-01-27 10:06:07 75 kr
56213 2021-01-26 21:28:27 50 kr