550 kr
Avslutas: 24 FEB 19:04
Utropspris:  1 000 kr
visningslokaler:  50 kr
Armbandsur
nr. 536502

Armbandsur, Junghans Mega, 1990-tal, boett nr:26/0014011, stål, mineralglas, quartz, bredd 34 mm, original armband

Kondition: Bruksslitage, repor, ej testad

24393 2021-02-24 18:53:49 550 kr
23833 2021-02-18 22:57:57 500 kr
24393 2021-02-22 09:19:36 500 kr
23833 2021-02-18 22:57:57 450 kr
26619 2021-02-19 12:01:56 400 kr
23833 2021-02-18 22:57:57 75 kr
56213 2021-02-17 20:05:25 50 kr