11 000 kr
Avslutas: 26 FEB 20:44
Utropspris:  10 000 kr
visningslokaler:  800 kr
Soffa
nr. 537005

Soffa "Serie 3300" Arne Jacobsen, Fritz Hansen, Danmark, stomme i stål, klädsel i skinn, 1900-talets andra hälft, längd 180 cm

Kondition: Bruksslitage, repor, torrsprickor

Budhistorik (44 bud)
40534 2021-02-26 20:41:27 11 000 kr
54867 2021-02-26 20:23:48 10 500 kr
11130 2021-02-26 00:04:56 10 000 kr
54867 2021-02-26 20:23:40 9 800 kr
11130 2021-02-26 00:04:56 9 600 kr
54867 2021-02-26 20:23:33 9 400 kr
11130 2021-02-26 00:04:56 9 200 kr
54867 2021-02-26 20:23:18 9 000 kr
11130 2021-02-26 00:04:56 8 000 kr
54867 2021-02-26 20:23:03 7 800 kr
11130 2021-02-26 00:04:56 7 600 kr
54867 2021-02-26 20:22:54 7 400 kr
11130 2021-02-26 00:04:56 7 200 kr
11387 2021-02-26 09:07:10 7 000 kr
11130 2021-02-22 18:19:11 6 800 kr
28236 2021-02-23 20:32:26 6 600 kr
11130 2021-02-22 18:19:11 6 400 kr
11387 2021-02-23 11:48:14 6 200 kr
11130 2021-02-22 18:19:11 5 600 kr
11387 2021-02-23 11:47:40 5 400 kr
11130 2021-02-22 18:19:11 5 200 kr
11387 2021-02-23 11:46:55 5 000 kr
11130 2021-02-22 18:19:11 4 200 kr
11387 2021-02-22 09:01:45 4 100 kr
11387 2021-02-22 09:01:45 3 600 kr
5190 2021-02-22 18:00:39 3 500 kr
11387 2021-02-22 09:01:45 3 400 kr
5190 2021-02-22 18:00:15 3 300 kr
11387 2021-02-22 09:01:45 3 200 kr
21623 2021-02-20 20:24:24 3 100 kr
62453 2021-02-19 23:25:11 3 000 kr
11387 2021-02-20 08:19:35 3 000 kr
62453 2021-02-19 23:25:11 1 400 kr
52243 2021-02-20 06:17:32 1 300 kr
62453 2021-02-19 23:25:11 350 kr
41499 2021-02-20 00:47:23 300 kr
62453 2021-02-19 23:25:11 250 kr
29302 2021-02-19 22:32:19 200 kr
38260 2021-02-19 22:26:22 175 kr
5655 2021-02-19 22:18:38 150 kr
47562 2021-02-19 21:40:02 125 kr
40624 2021-02-19 21:38:54 100 kr
14890 2021-02-19 21:22:10 75 kr
63419 2021-02-19 20:54:07 50 kr