2 300 kr
Avslutas: 27 FEB 19:20
Utropspris:  2 000 kr
visningslokaler:  50 kr
Slaglåspistol
nr. 537104

Slaglåspistol med bajonett ELG, Belgien, 1800-tal, läng med utfälld bajonett 29,5 cm

Kondition: Bruks och åldersslitage, avslag och sprickor i kolven

Budhistorik (35 bud)
23073 2021-02-27 19:16:54 2 300 kr
20107 2021-02-27 19:01:12 2 200 kr
37528 2021-02-27 18:13:38 2 100 kr
60449 2021-02-27 16:59:10 2 000 kr
53860 2021-02-22 17:12:04 1 900 kr
60449 2021-02-27 16:59:02 1 900 kr
53860 2021-02-22 17:12:04 1 800 kr
62076 2021-02-25 00:45:29 1 700 kr
53860 2021-02-22 17:12:04 1 600 kr
14891 2021-02-21 22:01:07 1 500 kr
13025 2021-02-21 21:30:54 1 400 kr
14891 2021-02-21 22:01:02 1 400 kr
13025 2021-02-21 21:30:54 1 300 kr
14891 2021-02-21 12:44:19 1 200 kr
48591 2021-02-21 08:23:45 1 100 kr
14891 2021-02-20 23:08:26 1 000 kr
37695 2021-02-20 21:01:52 950 kr
14891 2021-02-20 23:08:22 950 kr
37695 2021-02-20 21:01:52 900 kr
14891 2021-02-20 23:08:19 850 kr
37695 2021-02-20 21:01:52 800 kr
14891 2021-02-20 23:08:15 750 kr
37695 2021-02-20 21:01:52 700 kr
14891 2021-02-20 23:08:10 650 kr
37695 2021-02-20 21:01:52 600 kr
14891 2021-02-20 23:08:05 550 kr
37695 2021-02-20 21:01:52 500 kr
20711 2021-02-20 21:53:31 450 kr
37695 2021-02-20 21:01:52 400 kr
39673 2021-02-20 21:25:55 350 kr
37695 2021-02-20 21:01:52 300 kr
62823 2021-02-20 20:14:33 250 kr
62823 2021-02-20 20:14:33 175 kr
47051 2021-02-20 19:25:26 150 kr
47051 2021-02-20 19:25:26 50 kr