2 700 kr
Avslutas: 27 FEB 20:38
Utropspris:  2 000 kr
visningslokaler:  400 kr
Ritbord
nr. 537231

Ritbord, 1900-talets första hälft, furu, bredd 131 cm, ställbar skiva

Kondition: Bruks och åldersslitage, avslag, spricka, delar saknas

Budhistorik (25 bud)
21203 2021-02-27 20:35:34 2 700 kr
38927 2021-02-27 20:33:50 2 600 kr
38927 2021-02-27 20:33:50 2 100 kr
21457 2021-02-24 13:15:53 2 000 kr
21457 2021-02-24 13:15:53 1 600 kr
24212 2021-02-25 19:14:05 1 500 kr
21457 2021-02-24 13:15:53 1 100 kr
24212 2021-02-25 19:13:58 1 000 kr
21457 2021-02-24 13:15:53 750 kr
24212 2021-02-25 19:13:51 700 kr
21457 2021-02-24 13:15:53 650 kr
64144 2021-02-24 13:26:27 600 kr
21457 2021-02-24 13:15:53 500 kr
64144 2021-02-24 13:25:52 450 kr
21457 2021-02-24 13:15:53 400 kr
64144 2021-02-24 13:25:45 350 kr
21457 2021-02-24 13:15:53 300 kr
64144 2021-02-24 13:25:37 250 kr
21457 2021-02-24 13:15:53 200 kr
64066 2021-02-23 07:38:45 175 kr
63156 2021-02-22 10:00:35 150 kr
37231 2021-02-21 21:39:51 125 kr
30849 2021-02-21 20:16:02 100 kr
8240 2021-02-21 09:39:45 75 kr
21623 2021-02-20 20:44:16 50 kr