250 kr
Avslutas: 06 MAR 19:46
Utropspris:  400 kr
visningslokaler:  100 kr
Brudkista
nr. 538324

Brudkista, 1800-tal, avlutad, B=52 H=24

Kondition: Bruksslitage

33945 2021-03-06 19:43:54 250 kr
47286 2021-03-03 14:25:53 200 kr
63336 2021-03-04 13:20:45 200 kr
47286 2021-03-03 14:25:53 150 kr
63336 2021-03-04 13:20:24 125 kr
47286 2021-03-03 14:25:53 100 kr
33945 2021-02-28 13:14:35 75 kr
60258 2021-02-27 21:00:44 50 kr