650 kr
Avslutas: 06 MAR 20:06
Utropspris:  400 kr
visningslokaler:  50 kr
Ljusstakar
nr. 538352

Ljusstakar och vägglampa, mässing och brons, 18-1900-tal, H=40 och mindre

Kondition: Bruksslitage

55518 2021-03-06 20:02:16 650 kr
44016 2021-03-06 19:52:44 600 kr
62048 2021-03-06 19:30:47 550 kr
63818 2021-03-05 22:36:21 500 kr
62048 2021-03-01 21:43:36 450 kr
25996 2021-03-01 20:58:20 400 kr
62048 2021-03-01 21:43:33 350 kr
25996 2021-03-01 20:58:20 300 kr
62048 2021-03-01 21:43:28 250 kr
25996 2021-03-01 20:58:20 150 kr
47051 2021-03-01 10:25:50 125 kr
62048 2021-02-28 21:38:10 100 kr
63419 2021-02-27 22:55:49 75 kr
47051 2021-02-27 20:16:54 50 kr