1 500 kr
Avslutas: 07 MAR 19:04
Utropspris:  500 kr
visningslokaler:  50 kr
Askar
nr. 538445

Askar, mått och klappträ, 18 och 1900-tal, höjd 18 cm och lägre

Kondition: Bruks och åldersslitage, delvis senare bemålning

Budhistorik (29 bud)
40522 2021-03-07 18:58:35 1 500 kr
60024 2021-03-07 19:01:56 1 500 kr
40522 2021-03-07 18:58:35 1 400 kr
60024 2021-03-07 18:55:00 1 300 kr
64440 2021-03-07 16:34:41 1 200 kr
40522 2021-03-06 10:11:44 1 100 kr
60896 2021-03-07 11:23:59 1 000 kr
40522 2021-03-06 10:11:44 950 kr
60896 2021-03-07 11:23:04 900 kr
40522 2021-03-06 10:11:44 850 kr
51011 2021-03-06 23:12:28 800 kr
40522 2021-03-06 10:11:44 750 kr
51011 2021-03-06 23:11:56 700 kr
40522 2021-03-06 10:11:44 650 kr
38153 2021-03-05 19:39:34 600 kr
55990 2021-03-05 19:35:23 550 kr
44921 2021-03-05 19:33:34 500 kr
55990 2021-03-01 18:52:03 450 kr
5204 2021-03-04 18:38:11 450 kr
55990 2021-03-01 18:51:59 400 kr
5204 2021-03-01 18:28:23 350 kr
55990 2021-03-01 18:51:52 350 kr
5204 2021-03-01 18:28:23 200 kr
44921 2021-03-01 11:08:17 175 kr
47051 2021-03-01 10:13:55 150 kr
56079 2021-03-01 10:08:05 125 kr
56607 2021-02-28 23:05:51 100 kr
29247 2021-02-28 21:46:22 75 kr
47051 2021-02-28 19:29:02 50 kr