2 300 kr
Avslutas: 07 MAR 20:18
Utropspris:  1 500 kr
visningslokaler:  100 kr
Porträtt
nr. 538514

Porträtt, 17/1800-tal, olja på duk, osignerad, 55 X 47 cm

Kondition: Uppfodrad, lagningar, retuscher, krackeleringar, färgbortfall

Budhistorik (25 bud)
13084 2021-03-07 20:14:53 2 300 kr
50271 2021-03-07 09:25:01 2 200 kr
40522 2021-03-07 20:05:52 2 100 kr
50271 2021-03-07 09:25:01 2 000 kr
4413 2021-03-07 19:06:12 1 900 kr
50271 2021-03-03 20:42:14 1 800 kr
7847 2021-03-01 09:06:27 1 700 kr
50271 2021-03-03 20:40:21 1 700 kr
7847 2021-03-01 09:06:27 1 500 kr
50271 2021-03-03 20:40:10 1 400 kr
7847 2021-03-01 09:06:27 1 100 kr
50271 2021-03-03 20:39:33 1 000 kr
7847 2021-03-01 09:06:27 700 kr
50271 2021-03-03 15:53:27 650 kr
7847 2021-03-01 09:06:27 600 kr
4598 2021-02-28 22:59:15 550 kr
466 2021-03-01 07:16:19 500 kr
4598 2021-02-28 22:59:15 450 kr
25928 2021-02-28 20:50:20 400 kr
25928 2021-02-28 20:50:20 175 kr
46843 2021-02-28 22:05:54 150 kr
25928 2021-02-28 20:50:20 125 kr
39673 2021-02-28 21:02:48 100 kr
25928 2021-02-28 20:50:20 75 kr
50683 2021-02-28 20:32:59 50 kr