2 700 kr
Avslutas: 06 MAR 21:30
Utropspris:  700 kr
visningslokaler:  100 kr
Nils Erik Johansson
nr. 538517

Nils Erik Johansson, färglitografi, signerad. 49x37 cm.

Budhistorik (40 bud)
64198 2021-03-06 21:26:21 2 700 kr
30978 2021-03-06 21:27:06 2 600 kr
64198 2021-03-06 21:25:46 2 500 kr
30978 2021-03-06 21:26:19 2 400 kr
64198 2021-03-06 21:25:00 2 300 kr
30978 2021-03-06 21:24:29 2 200 kr
64198 2021-03-06 21:24:19 2 100 kr
30978 2021-03-06 21:24:19 2 100 kr
64198 2021-03-06 21:23:51 2 000 kr
30978 2021-03-06 21:24:05 2 000 kr
64198 2021-03-06 21:23:51 1 900 kr
30978 2021-03-06 21:24:01 1 800 kr
64198 2021-03-06 21:23:31 1 700 kr
30978 2021-03-06 21:23:18 1 600 kr
64198 2021-03-06 21:22:54 1 500 kr
30978 2021-03-06 21:22:58 1 400 kr
64198 2021-03-06 21:22:32 1 300 kr
30978 2021-03-06 21:22:44 1 200 kr
64198 2021-03-06 21:21:51 1 100 kr
30978 2021-03-06 21:21:45 1 000 kr
64198 2021-03-06 21:20:53 950 kr
30978 2021-03-06 21:21:38 950 kr
64198 2021-03-06 21:20:53 900 kr
30978 2021-03-06 21:21:25 850 kr
64198 2021-03-06 21:19:14 800 kr
63907 2021-03-06 21:19:56 750 kr
64198 2021-03-06 17:56:20 700 kr
63907 2021-03-06 21:17:36 650 kr
64198 2021-03-06 17:56:20 450 kr
30787 2021-03-06 21:13:43 400 kr
64198 2021-03-06 17:56:20 350 kr
30188 2021-03-01 18:47:27 300 kr
13527 2021-03-01 13:08:54 250 kr
30787 2021-03-01 12:12:56 200 kr
60609 2021-02-28 19:54:07 175 kr
30787 2021-02-28 18:09:52 150 kr
30188 2021-02-28 18:07:46 125 kr
30787 2021-02-28 17:40:27 100 kr
30188 2021-02-28 11:36:15 75 kr
63947 2021-02-28 10:55:51 50 kr