1 900 kr
Avslutas: 11 APR 20:20
Utropspris:  800 kr
visningslokaler:  50 kr
Halsband
nr. 545472

Halsband med hänge, silver och bergskristall, signerad Juvelnilsson, daterad 1943, V=20g L=52

Budhistorik (19 bud)
58713 2021-04-11 20:01:17 1 900 kr
9809 2021-04-11 19:25:43 1 800 kr
9809 2021-04-11 01:00:45 1 500 kr
32962 2021-04-11 18:25:31 1 500 kr
9809 2021-04-11 01:00:45 1 200 kr
466 2021-04-06 09:43:19 1 100 kr
9809 2021-04-05 09:48:52 1 000 kr
13531 2021-04-05 15:12:38 950 kr
9809 2021-04-05 09:48:52 850 kr
52943 2021-04-05 08:34:57 800 kr
52943 2021-04-05 08:34:57 650 kr
9809 2021-04-05 04:30:32 600 kr
9809 2021-04-05 04:30:32 550 kr
52943 2021-04-05 08:33:54 500 kr
9809 2021-04-05 04:30:32 150 kr
28032 2021-04-05 03:43:21 125 kr
49026 2021-04-04 23:05:24 100 kr
4614 2021-04-04 21:58:27 75 kr
9809 2021-04-04 20:22:40 50 kr