1 800 kr
Avslutas: 16 APR 20:06
Utropspris:  800 kr
visningslokaler:  50 kr
Halsband
nr. 546513

Halsband, örhängen och armband, M&O, Malmö 1950/60-tal, silver, halsbandets längd 60 cm, vikt 78 gram

Kondition: Bruksslitage

Budhistorik (32 bud)
27768 2021-04-16 18:49:43 1 800 kr
34957 2021-04-16 20:03:07 1 700 kr
27768 2021-04-16 18:49:43 1 600 kr
34957 2021-04-16 20:02:40 1 500 kr
27768 2021-04-16 18:49:43 1 400 kr
13542 2021-04-16 20:01:34 1 300 kr
27768 2021-04-16 18:49:43 1 200 kr
13542 2021-04-16 20:01:23 1 100 kr
27768 2021-04-16 18:49:43 1 000 kr
11922 2021-04-16 19:03:14 950 kr
27768 2021-04-16 18:49:43 900 kr
11922 2021-04-16 19:03:11 850 kr
27768 2021-04-16 18:49:43 800 kr
11922 2021-04-16 19:03:09 750 kr
27768 2021-04-12 05:13:17 700 kr
31089 2021-04-11 21:40:43 650 kr
27768 2021-04-12 05:13:08 650 kr
31089 2021-04-11 21:40:37 600 kr
27768 2021-04-11 13:33:14 550 kr
31089 2021-04-11 10:58:15 500 kr
27768 2021-04-11 13:33:09 450 kr
31089 2021-04-11 10:58:15 400 kr
45786 2021-04-11 08:20:52 350 kr
25664 2021-04-11 07:56:32 300 kr
57682 2021-04-10 20:04:11 250 kr
33878 2021-04-10 09:03:55 200 kr
57682 2021-04-10 20:04:07 200 kr
33878 2021-04-10 09:03:55 175 kr
27768 2021-04-10 08:33:25 150 kr
48551 2021-04-09 22:34:09 125 kr
31089 2021-04-09 20:57:26 100 kr
31089 2021-04-09 20:57:26 50 kr