450 kr
Avslutas: 05 MAJ 19:04
Utropspris:  1 500 kr
visningslokaler:  100 kr
Kryddhylla
nr. 550228

Kryddhylla, Pyro, Wilhelm Kåge, Gustavsberg, 1900-talets första hälft, H=37 B=51 Dj=14

Kondition: Åldersrelaterat bruksslitage, behållaren som är märkt "Salt" har omfattande slitage och är lagad

41304 2021-05-05 17:02:31 450 kr
19183 2021-05-04 10:19:38 400 kr
65505 2021-04-30 01:49:04 350 kr
14167 2021-04-29 06:19:37 300 kr
47051 2021-04-28 19:18:27 250 kr
6058 2021-04-28 22:01:12 200 kr
47051 2021-04-28 19:18:27 175 kr
33184 2021-04-28 21:36:58 150 kr
47051 2021-04-28 19:18:27 50 kr