50 kr
Avslutas: 05 MAJ 19:06
Utropspris:  400 kr
visningslokaler:  50 kr
Skrin
nr. 550229

Skrin (sockertoppslåda) och hylla med krokar, 18/1900-tal, B=61 och mindre

Kondition: Bruksslitage, skrinet med omfattande slitage

64125 2021-05-04 19:33:57 50 kr