1 300 kr
Avslutas: 11 MAJ 19:32
Utropspris:  3 000 kr
visningslokaler:  100 kr
Stol
nr. 551631

Stol, svartlackat trä och textil, 50-60-tal. Beskrivning ändrad 2021-05-10, 14:51

Kondition: Bruksslitage

Budhistorik (22 bud)
29302 2021-05-07 00:18:06 1 300 kr
64363 2021-05-10 20:36:02 1 200 kr
29302 2021-05-07 00:18:06 1 000 kr
20401 2021-05-08 17:19:10 950 kr
29302 2021-05-07 00:18:06 900 kr
20401 2021-05-08 17:19:07 850 kr
29302 2021-05-07 00:18:06 800 kr
20107 2021-05-08 12:19:04 750 kr
29302 2021-05-07 00:18:06 700 kr
53104 2021-05-05 22:28:28 650 kr
53104 2021-05-05 22:28:28 500 kr
20155 2021-05-04 22:00:01 450 kr
20155 2021-05-04 22:00:01 350 kr
53104 2021-05-05 22:28:18 300 kr
20155 2021-05-04 22:00:01 250 kr
23246 2021-05-05 09:49:53 200 kr
20155 2021-05-04 22:00:01 175 kr
57001 2021-05-04 22:26:33 150 kr
20155 2021-05-04 22:00:01 125 kr
37507 2021-05-04 21:42:46 100 kr
40624 2021-05-04 20:05:05 75 kr
40812 2021-05-04 19:45:29 50 kr