600 kr
Avslutas: 11 JUN 20:56
Utropspris:  500 kr
visningslokaler:  50 kr
Käppar
nr. 558035

Käppar 4 st, delvis silver, 1900-tal

Kondition: Bruksslitage, bucklor

Budgivare 6 2021-06-11 12:35:41 600 kr
Budgivare 7 2021-06-10 12:44:50 550 kr
Budgivare 6 2021-06-08 15:38:00 500 kr
Budgivare 5 2021-06-08 08:07:53 450 kr
Budgivare 4 2021-06-05 09:41:23 400 kr
Budgivare 1 2021-06-04 20:59:07 350 kr
Budgivare 1 2021-06-04 20:59:07 200 kr
Budgivare 4 2021-06-05 09:41:12 175 kr
Budgivare 1 2021-06-04 20:59:07 150 kr
Budgivare 3 2021-06-04 21:49:11 125 kr
Budgivare 1 2021-06-04 20:59:07 100 kr
Budgivare 2 2021-06-04 21:15:58 75 kr
Budgivare 1 2021-06-04 20:59:07 50 kr