700 kr
Avslutas: 11 JUN 21:04
Utropspris:  800 kr
visningslokaler:  100 kr
Bordslampor
nr. 558037

Bordslampor ett par, alabaster, 1900-tal, höjd 70 inklusive skärmar

Kondition: Bruksslitage

Budgivare 4 2021-06-11 21:01:15 700 kr
Budgivare 2 2021-06-11 10:43:29 650 kr
Budgivare 4 2021-06-11 21:01:10 650 kr
Budgivare 2 2021-06-11 10:43:29 600 kr
Budgivare 4 2021-06-11 21:00:25 550 kr
Budgivare 2 2021-06-11 10:43:29 500 kr
Budgivare 4 2021-06-11 20:58:02 450 kr
Budgivare 2 2021-06-11 10:43:29 400 kr
Budgivare 4 2021-06-11 20:57:39 350 kr
Budgivare 2 2021-06-11 10:43:29 300 kr
Budgivare 4 2021-06-11 20:56:48 250 kr
Budgivare 2 2021-06-11 10:43:29 175 kr
Budgivare 3 2021-06-11 20:41:43 150 kr
Budgivare 2 2021-06-11 10:43:29 125 kr
Budgivare 1 2021-06-11 19:42:09 100 kr
Budgivare 2 2021-06-11 10:43:29 75 kr
Budgivare 1 2021-06-04 22:13:23 50 kr