1 300 kr
Avslutas: 11 JUN 21:08
Utropspris:  2 500 kr
visningslokaler:  100 kr
Figurin
nr. 558048

Figurin på postament, parian, Gustavsberg, 1900-talets första hälft, höjd 41 cm

Kondition: Ytslitage

Budgivare 8 2021-06-11 21:00:29 1 300 kr
Budgivare 6 2021-06-07 18:02:46 1 200 kr
Budgivare 7 2021-06-10 21:18:52 1 200 kr
Budgivare 6 2021-06-06 20:53:39 1 100 kr
Budgivare 5 2021-06-05 10:06:11 1 000 kr
Budgivare 6 2021-06-06 20:53:36 1 000 kr
Budgivare 5 2021-06-05 10:06:11 950 kr
Budgivare 6 2021-06-06 20:53:31 900 kr
Budgivare 5 2021-06-05 10:06:11 850 kr
Budgivare 3 2021-06-04 21:48:50 800 kr
Budgivare 3 2021-06-04 21:48:50 300 kr
Budgivare 4 2021-06-04 22:12:02 250 kr
Budgivare 3 2021-06-04 21:48:50 100 kr
Budgivare 2 2021-06-04 21:21:12 75 kr
Budgivare 1 2021-06-04 21:20:38 50 kr