1 100 kr
Avslutas: 11 JUN 21:28
Utropspris:  600 kr
visningslokaler:  50 kr
Supkoppar
nr. 558080

Supkoppar 6 st, silver, K Andersson, Stockholm, 1930-tal, vikt 128 gram, originaletui

Kondition: Ytslitage

Budhistorik (20 bud)
Budgivare 8 2021-06-11 21:25:42 1 100 kr
Budgivare 5 2021-06-04 23:48:21 1 000 kr
Budgivare 7 2021-06-11 09:58:26 1 000 kr
Budgivare 5 2021-06-04 23:48:21 950 kr
Budgivare 6 2021-06-05 19:54:35 900 kr
Budgivare 5 2021-06-04 23:47:52 850 kr
Budgivare 4 2021-06-04 23:11:39 800 kr
Budgivare 5 2021-06-04 23:47:40 800 kr
Budgivare 4 2021-06-04 23:11:39 750 kr
Budgivare 5 2021-06-04 23:47:30 700 kr
Budgivare 4 2021-06-04 23:11:39 650 kr
Budgivare 5 2021-06-04 23:47:19 600 kr
Budgivare 4 2021-06-04 23:11:39 400 kr
Budgivare 3 2021-06-04 22:58:28 350 kr
Budgivare 3 2021-06-04 22:58:28 250 kr
Budgivare 2 2021-06-04 22:13:07 200 kr
Budgivare 2 2021-06-04 22:13:07 125 kr
Budgivare 3 2021-06-04 22:58:07 100 kr
Budgivare 2 2021-06-04 22:13:07 75 kr
Budgivare 1 2021-06-04 21:52:37 50 kr