2 400 kr
Avslutas: 12 JUN 21:10
Utropspris:  1 500 kr
visningslokaler:  200 kr
Budcykel
nr. 558255

Budcykel, 1900-tal, Bakhjul: 26" Framhjul: 24", troligtvis Monark

Kondition: Bruksslitage, nyligen genomgången, senare lack, ytrost på stöd och styre, äldre cykelmärke på bakskärm

Budhistorik (23 bud)
Budgivare 4 2021-06-12 21:04:13 2 400 kr
Budgivare 7 2021-06-12 20:12:13 2 300 kr
Budgivare 4 2021-06-12 09:41:42 2 200 kr
Budgivare 6 2021-06-11 18:31:45 2 100 kr
Budgivare 4 2021-06-07 12:51:37 2 000 kr
Budgivare 5 2021-06-07 16:46:45 1 900 kr
Budgivare 4 2021-06-07 12:51:37 1 800 kr
Budgivare 5 2021-06-07 16:46:42 1 700 kr
Budgivare 4 2021-06-07 12:51:37 1 600 kr
Budgivare 1 2021-06-06 18:57:26 1 500 kr
Budgivare 1 2021-06-06 18:57:26 500 kr
Budgivare 3 2021-06-06 21:01:32 450 kr
Budgivare 1 2021-06-06 18:57:26 400 kr
Budgivare 3 2021-06-06 21:01:29 350 kr
Budgivare 1 2021-06-06 18:57:26 300 kr
Budgivare 3 2021-06-06 21:01:26 250 kr
Budgivare 1 2021-06-06 18:57:26 200 kr
Budgivare 3 2021-06-06 21:01:22 175 kr
Budgivare 1 2021-06-06 18:57:26 150 kr
Budgivare 3 2021-06-06 21:01:18 125 kr
Budgivare 1 2021-06-06 18:57:26 100 kr
Budgivare 2 2021-06-06 20:27:38 75 kr
Budgivare 1 2021-06-06 18:57:26 50 kr