Drängaskåp drickamålat 1800-tal 80 X 50 H=175
Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.
Budgivare 7 | 2021-06-21 18:59:22 | 2 200 kr |
Budgivare 8 | 2021-06-21 18:59:11 | 2 100 kr |
Budgivare 2 | 2021-06-21 18:58:57 | 2 000 kr |
Budgivare 7 | 2021-06-21 18:57:43 | 1 900 kr |
Budgivare 2 | 2021-06-21 18:57:00 | 1 800 kr |
Budgivare 7 | 2021-06-21 18:55:22 | 1 700 kr |
Budgivare 2 | 2021-06-21 18:54:39 | 1 600 kr |
Budgivare 8 | 2021-06-21 18:54:23 | 1 500 kr |
Budgivare 2 | 2021-06-21 18:54:33 | 1 500 kr |
Budgivare 8 | 2021-06-21 18:54:23 | 1 400 kr |
Budgivare 7 | 2021-06-21 18:53:58 | 1 300 kr |
Budgivare 8 | 2021-06-21 18:53:22 | 1 200 kr |
Budgivare 7 | 2021-06-21 18:53:37 | 1 100 kr |
Budgivare 8 | 2021-06-21 18:53:22 | 1 000 kr |
Budgivare 2 | 2021-06-21 18:53:18 | 950 kr |
Budgivare 7 | 2021-06-21 18:52:52 | 900 kr |
Budgivare 2 | 2021-06-21 18:52:21 | 850 kr |
Budgivare 7 | 2021-06-21 18:51:45 | 800 kr |
Budgivare 2 | 2021-06-21 15:11:08 | 750 kr |
Budgivare 4 | 2021-06-20 22:07:58 | 700 kr |
Budgivare 2 | 2021-06-21 15:10:59 | 650 kr |
Budgivare 4 | 2021-06-20 22:07:58 | 600 kr |
Budgivare 2 | 2021-06-20 09:48:48 | 550 kr |
Budgivare 6 | 2021-06-20 08:49:25 | 500 kr |
Budgivare 2 | 2021-06-20 09:47:50 | 450 kr |
Budgivare 6 | 2021-06-20 08:49:25 | 400 kr |
Budgivare 2 | 2021-06-20 09:47:38 | 350 kr |
Budgivare 6 | 2021-06-20 08:49:25 | 300 kr |
Budgivare 2 | 2021-06-19 23:02:11 | 250 kr |
Budgivare 5 | 2021-06-19 20:47:54 | 200 kr |
Budgivare 2 | 2021-06-19 11:20:14 | 175 kr |
Budgivare 3 | 2021-06-18 16:18:52 | 150 kr |
Budgivare 4 | 2021-06-17 22:01:15 | 125 kr |
Budgivare 3 | 2021-06-17 20:35:43 | 100 kr |
Budgivare 2 | 2021-06-15 09:50:39 | 75 kr |
Budgivare 1 | 2021-06-14 20:11:19 | 50 kr |