Skänk, furu, 1970-tal, troligtvis Sven Larsson Möbelshop Stockholm,110 X 95 X 35 cm
Anmärkningar: Bruksslitage, repor
Budgivare 7 | 2021-06-23 20:14:03 | 1 600 kr |
Budgivare 4 | 2021-06-23 20:15:48 | 1 600 kr |
Budgivare 7 | 2021-06-23 20:11:44 | 1 500 kr |
Budgivare 4 | 2021-06-23 20:13:33 | 1 500 kr |
Budgivare 7 | 2021-06-23 20:09:55 | 1 400 kr |
Budgivare 4 | 2021-06-23 20:11:09 | 1 400 kr |
Budgivare 7 | 2021-06-23 20:07:53 | 1 300 kr |
Budgivare 4 | 2021-06-23 20:09:02 | 1 300 kr |
Budgivare 7 | 2021-06-23 20:07:30 | 1 200 kr |
Budgivare 4 | 2021-06-23 20:07:24 | 1 100 kr |
Budgivare 2 | 2021-06-23 20:01:48 | 1 000 kr |
Budgivare 2 | 2021-06-23 20:01:48 | 900 kr |
Budgivare 6 | 2021-06-23 20:03:44 | 850 kr |
Budgivare 2 | 2021-06-23 20:01:48 | 800 kr |
Budgivare 6 | 2021-06-23 20:03:32 | 750 kr |
Budgivare 2 | 2021-06-23 20:01:48 | 700 kr |
Budgivare 5 | 2021-06-23 20:00:17 | 650 kr |
Budgivare 1 | 2021-06-23 19:58:08 | 600 kr |
Budgivare 4 | 2021-06-22 21:26:47 | 550 kr |
Budgivare 4 | 2021-06-22 21:26:47 | 500 kr |
Budgivare 5 | 2021-06-23 11:16:45 | 450 kr |
Budgivare 4 | 2021-06-22 21:26:47 | 400 kr |
Budgivare 5 | 2021-06-22 21:41:15 | 350 kr |
Budgivare 4 | 2021-06-22 21:26:47 | 300 kr |
Budgivare 3 | 2021-06-22 21:40:00 | 250 kr |
Budgivare 4 | 2021-06-22 21:26:47 | 200 kr |
Budgivare 3 | 2021-06-18 18:43:23 | 175 kr |
Budgivare 1 | 2021-06-17 20:41:48 | 150 kr |
Budgivare 3 | 2021-06-18 18:43:10 | 125 kr |
Budgivare 1 | 2021-06-17 20:41:48 | 100 kr |
Budgivare 2 | 2021-06-17 23:36:36 | 75 kr |
Budgivare 1 | 2021-06-17 20:41:48 | 50 kr |