1 800 kr
Avslutas: 24 JUL 20:14
Utropspris:  600 kr
visningslokaler:  50 kr
Schuco
nr. 563055

Schuco leksaksbilar, 1070 Grand Prix Racer U.S Zone Germany, Studio 1050 U.S Zone Germany, 1043 West Germany, 1040, 1042 mm, 1900-talets mitt / senare hälft, L=17 och mindre

Kondition: Åldersrelaterat bruksslitage, delar saknas

Budhistorik (24 bud)
Budgivare 8 2021-07-22 00:37:10 1 800 kr
Budgivare 7 2021-07-09 18:39:39 1 700 kr
Budgivare 6 2021-07-09 11:24:48 1 600 kr
Budgivare 4 2021-07-05 09:35:20 1 500 kr
Budgivare 6 2021-07-09 11:24:24 1 500 kr
Budgivare 4 2021-07-05 09:35:20 1 400 kr
Budgivare 6 2021-07-09 11:24:19 1 300 kr
Budgivare 4 2021-07-05 09:35:20 1 200 kr
Budgivare 6 2021-07-09 11:24:01 1 100 kr
Budgivare 4 2021-07-05 09:35:20 900 kr
Budgivare 5 2021-07-04 20:41:16 850 kr
Budgivare 5 2021-07-04 20:41:16 800 kr
Budgivare 1 2021-07-04 12:24:53 750 kr
Budgivare 1 2021-07-04 12:24:53 650 kr
Budgivare 4 2021-07-04 12:23:49 600 kr
Budgivare 4 2021-07-04 12:23:49 350 kr
Budgivare 1 2021-07-03 15:46:27 300 kr
Budgivare 1 2021-07-03 15:46:27 200 kr
Budgivare 3 2021-07-03 22:59:47 175 kr
Budgivare 1 2021-07-03 15:46:27 150 kr
Budgivare 2 2021-07-03 17:31:40 125 kr
Budgivare 1 2021-07-03 15:46:27 100 kr
Budgivare 2 2021-07-03 17:31:35 75 kr
Budgivare 1 2021-07-03 15:46:27 50 kr