3 300 kr
Avslutas: 16 SEP 19:11
Utropspris:  4 000 kr
Fraktas ej, måste hämtas
från visningslokalen.
Kanot/Kanadensare
nr. 572236

Kanot/Kanadensare, 1900-talets slut, längd 520 cm, överdrag medföljer

Kondition: Bruksslitage

Budhistorik (42 bud)
Budgivare 19 2021-09-16 19:08:46 3 300 kr
Budgivare 13 2021-09-16 19:08:31 3 200 kr
Budgivare 19 2021-09-16 19:06:08 3 100 kr
Budgivare 13 2021-09-16 19:08:21 3 000 kr
Budgivare 19 2021-09-16 19:05:47 2 900 kr
Budgivare 16 2021-09-16 19:04:01 2 800 kr
Budgivare 18 2021-09-16 19:02:13 2 700 kr
Budgivare 17 2021-09-16 18:58:19 2 600 kr
Budgivare 16 2021-09-16 18:57:19 2 500 kr
Budgivare 15 2021-09-16 17:57:21 2 400 kr
Budgivare 16 2021-09-16 18:54:16 2 400 kr
Budgivare 15 2021-09-15 13:42:23 2 300 kr
Budgivare 13 2021-09-14 19:19:20 2 200 kr
Budgivare 15 2021-09-15 13:42:14 2 200 kr
Budgivare 13 2021-09-14 12:02:02 2 100 kr
Budgivare 8 2021-09-14 09:07:34 2 000 kr
Budgivare 14 2021-09-14 08:17:40 1 900 kr
Budgivare 13 2021-09-14 08:05:54 1 800 kr
Budgivare 9 2021-09-13 21:52:38 1 700 kr
Budgivare 13 2021-09-13 17:39:08 1 600 kr
Budgivare 8 2021-09-12 15:23:02 1 500 kr
Budgivare 12 2021-09-12 18:13:51 1 500 kr
Budgivare 8 2021-09-12 15:23:02 1 400 kr
Budgivare 11 2021-09-11 21:16:23 1 300 kr
Budgivare 10 2021-09-11 13:32:09 1 200 kr
Budgivare 9 2021-09-10 17:54:06 1 100 kr
Budgivare 8 2021-09-10 08:13:49 1 000 kr
Budgivare 8 2021-09-10 08:13:49 750 kr
Budgivare 9 2021-09-10 17:53:59 700 kr
Budgivare 8 2021-09-10 08:13:49 650 kr
Budgivare 9 2021-09-10 17:53:53 600 kr
Budgivare 8 2021-09-10 08:13:49 550 kr
Budgivare 7 2021-09-09 23:30:15 500 kr
Budgivare 7 2021-09-09 23:30:15 350 kr
Budgivare 5 2021-09-09 21:32:03 300 kr
Budgivare 5 2021-09-09 21:32:03 200 kr
Budgivare 6 2021-09-09 21:34:40 175 kr
Budgivare 5 2021-09-09 21:32:03 150 kr
Budgivare 4 2021-09-09 20:14:24 125 kr
Budgivare 3 2021-09-09 20:08:20 100 kr
Budgivare 2 2021-09-09 19:55:34 75 kr
Budgivare 1 2021-09-09 19:40:33 50 kr