2 900 kr
Avslutas: 16 SEP 19:00
Utropspris:  2 500 kr
visningslokaler:  100 kr
Skrivbordsstol
nr. 572643

Skrivbordsstol, modell 3113, "T-stolen", Arne Jacobsen för Fritz Hansen.

Kondition: Fanersläpp och slitage enligt bilder.

Budhistorik (30 bud)
Budgivare 12 2021-09-16 18:57:13 2 900 kr
Budgivare 11 2021-09-16 18:14:23 2 800 kr
Budgivare 10 2021-09-16 10:03:14 2 700 kr
Budgivare 1 2021-09-16 06:18:56 2 600 kr
Budgivare 10 2021-09-13 10:12:38 2 500 kr
Budgivare 1 2021-09-16 06:18:46 2 500 kr
Budgivare 10 2021-09-13 10:12:32 2 400 kr
Budgivare 8 2021-09-10 23:33:06 2 300 kr
Budgivare 10 2021-09-13 10:12:25 2 200 kr
Budgivare 8 2021-09-10 23:33:06 2 100 kr
Budgivare 5 2021-09-11 23:01:54 2 000 kr
Budgivare 8 2021-09-10 23:33:06 1 900 kr
Budgivare 9 2021-09-11 18:46:12 1 800 kr
Budgivare 8 2021-09-10 23:33:06 1 700 kr
Budgivare 7 2021-09-10 17:11:52 1 600 kr
Budgivare 5 2021-09-09 20:30:17 1 500 kr
Budgivare 7 2021-09-10 17:11:47 1 500 kr
Budgivare 5 2021-09-09 20:30:17 1 400 kr
Budgivare 6 2021-09-09 21:46:43 1 300 kr
Budgivare 5 2021-09-09 20:30:17 1 200 kr
Budgivare 4 2021-09-09 20:10:38 1 100 kr
Budgivare 5 2021-09-09 20:30:04 1 000 kr
Budgivare 4 2021-09-09 20:10:38 650 kr
Budgivare 5 2021-09-09 20:29:56 600 kr
Budgivare 4 2021-09-09 20:10:38 175 kr
Budgivare 5 2021-09-09 20:29:47 150 kr
Budgivare 4 2021-09-09 20:10:38 125 kr
Budgivare 3 2021-09-09 19:56:43 100 kr
Budgivare 2 2021-09-09 19:42:11 75 kr
Budgivare 1 2021-09-09 19:04:43 50 kr