1 700 kr
Avslutas: 21 SEP 19:13
Utropspris:  1 500 kr
visningslokaler:  100 kr
Stekfat Kina
nr. 572904

Stekfat Kina 1700-tal 2 st L=31,5 och mindre

Kondition: nagg

Budhistorik (30 bud)
Budgivare 6 2021-09-20 03:02:10 1 700 kr
Budgivare 2 2021-09-20 09:25:08 1 600 kr
Budgivare 6 2021-09-20 02:53:46 1 500 kr
Budgivare 2 2021-09-18 10:07:50 1 400 kr
Budgivare 5 2021-09-17 22:28:38 1 300 kr
Budgivare 2 2021-09-18 10:07:40 1 200 kr
Budgivare 5 2021-09-17 22:28:38 1 100 kr
Budgivare 2 2021-09-18 10:07:38 1 000 kr
Budgivare 5 2021-09-17 22:28:38 950 kr
Budgivare 2 2021-09-16 08:39:08 900 kr
Budgivare 4 2021-09-15 22:01:51 850 kr
Budgivare 3 2021-09-14 20:11:40 800 kr
Budgivare 2 2021-09-14 19:25:26 750 kr
Budgivare 1 2021-09-14 19:19:54 700 kr
Budgivare 2 2021-09-14 19:25:23 650 kr
Budgivare 1 2021-09-14 19:19:54 600 kr
Budgivare 2 2021-09-14 19:25:18 550 kr
Budgivare 1 2021-09-14 19:19:54 500 kr
Budgivare 2 2021-09-14 19:25:15 450 kr
Budgivare 1 2021-09-14 19:19:54 400 kr
Budgivare 2 2021-09-14 19:25:13 350 kr
Budgivare 1 2021-09-14 19:19:54 300 kr
Budgivare 2 2021-09-14 19:25:09 250 kr
Budgivare 1 2021-09-14 19:19:54 200 kr
Budgivare 2 2021-09-14 19:25:06 175 kr
Budgivare 1 2021-09-14 19:19:54 150 kr
Budgivare 2 2021-09-14 19:25:02 125 kr
Budgivare 1 2021-09-14 19:19:54 100 kr
Budgivare 2 2021-09-14 19:24:58 75 kr
Budgivare 1 2021-09-14 19:19:54 50 kr