1 500 kr
Avslutas: 21 SEP 20:58
Utropspris:  1 500 kr
visningslokaler:  50 kr
Vaser
nr. 573452

Vaser 3 st och skål "Tona" Bengt Orup, Johansfors, 1950-tal, höjd 14-44 cm

Kondition: Ytslitage

Budhistorik (20 bud)
Budgivare 8 2021-09-21 20:55:45 1 500 kr
Budgivare 6 2021-09-21 12:32:27 1 400 kr
Budgivare 6 2021-09-20 23:41:21 1 200 kr
Budgivare 7 2021-09-19 23:35:53 1 100 kr
Budgivare 7 2021-09-19 23:35:53 750 kr
Budgivare 2 2021-09-14 21:02:10 700 kr
Budgivare 2 2021-09-14 21:02:10 550 kr
Budgivare 7 2021-09-19 23:35:44 500 kr
Budgivare 2 2021-09-14 21:02:10 450 kr
Budgivare 6 2021-09-18 22:42:29 400 kr
Budgivare 2 2021-09-14 21:02:10 350 kr
Budgivare 6 2021-09-18 22:42:25 300 kr
Budgivare 2 2021-09-14 21:02:10 250 kr
Budgivare 5 2021-09-15 08:32:42 200 kr
Budgivare 2 2021-09-14 21:02:10 175 kr
Budgivare 4 2021-09-15 06:03:24 150 kr
Budgivare 2 2021-09-14 21:02:10 125 kr
Budgivare 3 2021-09-14 21:39:28 100 kr
Budgivare 2 2021-09-14 21:02:10 75 kr
Budgivare 1 2021-09-14 20:59:07 50 kr