4 200 kr
Avslutas: 25 NOV 20:25
Utropspris:  8 000 kr
visningslokaler:  200 kr
Byrå
nr. 586553

Byrå, gustaviansk, sent 1700-tal. Marmorskiva. Daterad på insida 1795 PMD. Inskription baksida, historisk bakrund. Snäpplås.

Kondition: Sprickor och skav.

Budhistorik (25 bud)
Budgivare 10 2021-11-25 17:22:09 4 200 kr
Budgivare 9 2021-11-23 23:15:49 4 100 kr
Budgivare 7 2021-11-19 23:34:56 4 000 kr
Budgivare 8 2021-11-20 12:32:41 3 900 kr
Budgivare 7 2021-11-19 23:34:56 3 800 kr
Budgivare 5 2021-11-19 04:31:07 3 700 kr
Budgivare 5 2021-11-19 04:31:07 3 500 kr
Budgivare 7 2021-11-19 23:34:46 3 400 kr
Budgivare 5 2021-11-19 04:31:07 3 100 kr
Budgivare 7 2021-11-19 23:34:33 3 000 kr
Budgivare 5 2021-11-19 04:31:07 2 300 kr
Budgivare 6 2021-11-19 20:37:56 2 200 kr
Budgivare 5 2021-11-19 04:31:07 2 100 kr
Budgivare 4 2021-11-18 23:11:10 2 000 kr
Budgivare 3 2021-11-18 23:13:50 2 000 kr
Budgivare 4 2021-11-18 23:11:10 1 100 kr
Budgivare 3 2021-11-18 23:13:37 1 000 kr
Budgivare 4 2021-11-18 23:11:10 250 kr
Budgivare 3 2021-11-18 23:13:29 200 kr
Budgivare 4 2021-11-18 23:11:10 175 kr
Budgivare 3 2021-11-18 23:13:26 150 kr
Budgivare 4 2021-11-18 23:11:10 125 kr
Budgivare 3 2021-11-18 22:17:07 100 kr
Budgivare 2 2021-11-18 22:12:28 75 kr
Budgivare 1 2021-11-18 20:38:20 50 kr